Jdi na obsah Jdi na menu
 


              Míša Nosková


Michaela Nosková

Míša Nosková pochází z Brna,kde studuje jamu-obor muzikálové herectví.Kromě zpívání miluje také pohyb všeho druhu a to a to především tanec.Blízké jí sou také adrenalinové sporty -snowboard,chtěla by skákat badákem a nebo třebe zkusit bungee jumping.Hudbu miluje skoro všechnu,ale dechovku tu vážně nemusí=))

Životopis:Krásná a temperamentní 21 letá studentky Michaela Nosková má stejně jtak živelný idol Tinu Turner Do bojů této soutěže se vydala proto-jelikož zpívání miluje a je to jejíé život."zpívat budu vždycky od srdíčka"Míše také uděláte skleničkou dobrého vína ale pochutná si na jogurtu musli.Osobnost se kterou by se ráda setkala by byl herec Keen reevs.

takhle míša vypadala před soutěží...

...takhle v soutěži...

 

Jméno:

Míša Nosková
Věk:

22 let
Bydliště:

Brno
Datum narození:

21.2.1983
Výška:

166 cm
Sport:
snowboard, tanec a tae-bo
Jídlo:
víno, jogurt s müsli
Studuje:
JAMU v Brně - herectví (muzikál)
Film:
divadelní hry, Snowboarďáci
Vzor:
Tina Turner
Chtěla by se setkat s:
Keenu Reevs
Hudba:
vše kromě dechovky
Chtěla by však zpívat:
rock
Talisman:
slon
Oblíbená barva:
oranžová
Má ráda:

zvířata
Nesnáší:

šikanu


24. dubna 2005
Minulý soutěžní týden se Míša dostala do top 9 a tento zazpívala písničku Don't Be Stupid od Shanii Twain. Bohužel, jak sama přiznávala, jí občas ujely výšky, porota Míšu taky moc nepochválila, a tak dostala od diváků nejméně hlasů a bohužel vypadla. : ( To znamená, že celkově Míša v soutěži skončila devátá a její účast ve finále skončila. : (

17. dubna 2005
Tento, již druhý finálový, večer byly tématem skladby ze 70. let, Míša jako osmá v celkovém pořadí zazpívala písničku Dona Macleana American Pie. Ta se jí povedla, ale Michal Horáček narážel na to, že se mu to nelíbilo 'takhle muzikálně' a pak Eduard Klezla začal větou 'Míšo, Vy jste mě nepotěšila a já Vás také nepotěším', ale i přesto Míša nakonec postoupila do top9 a my doufáme, že bude postupovat dál a dál : )

10. dubna 2005
V neděli, v prvním finálovém kole, zpívala Míša Whenewer od Shakiry. Tématem večera byly písně idolů. Na Míšu asi působila tréma a to, že zpívala jako první, protože písničku nezvládla tak, jak se očekávalo. Ale chybami se člověk učí : ) Při vyhlášení seděla Míša na lavici "smrti" a byla tam nakonec jen se dvěmi dalšími, které nakonec vypadly (Janika Kolářová, Monika Šramlová) ale Míša nakonec díky našim hlasům postoupila dál : )

27. února 2005
Míša ( s číslem 6024 .-)) ) zpívala píseň Underneath Your Clothes od latinsko-americké zpěvačky Shakiry, tuto píseň zazpívala velice přesvědčivě a Ondřej Soukup to ohodnotil tím, že kdyby byl šéfem gramofonové společnosti, tak okamžitě Míšu donutí podepsat smlouvu. Míšu velice baví tanec, což bylo vidět v nácviku s choreografkou. Míša postoupila jako první s 33,7 % všech zaslaných hlasů. Jako druhá postoupila Gabriela Al Dhábba, která měla jen o jednu desetinu hlasů míň : )

Zpěvačka

Datum narození: 21.02.1983

Místo narození: Česká republika

Znamení: Ryby

Životopis: Krásná a temperamentní 21letá studentka Michaela Nosková má stejně tak živelný idol -Tinu Turner. Do bojů této soutěže se vydala proto, jelikož zpívání miluje a je to její život. "Zpívat budu vždycky od srdíčka." Ráda si poslechne téměř všechno, ale při tónech dechovky, se raději vzdálí z doslechu. "Baví mě pohyb všeho druhu, hlavně snowboard. Dělám tanec a tae-bo." Radost Míše také uděláte nejspíš skleničkou dobrého vína, ale si pochutná i na jogurtu s müsli. Osobností se kterou by se ráda setkala by byl herec "Keen Reevs."